Değişim ve İade

Değişim ve İade

Değişim ve İade

Greyder.com’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz.Ürününüz size teslim edildikten 15 gün boyunca ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez.

Memnun kalmadığınız bir ürünü Greyder.com’a kolayca iade edebilirsiniz. Ürününüzü, faturanızın alt kısmında bulunan iade formunu doldurarak UPS KARGO ile 6110EX kargo kodu ile  Atatürk Bulvarı No:112 - (2. Bodrum)  34303 Başakşehir - İstanbul adresine ücretsiz gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan kapınızdan aldırabilirsiniz. Bu hizmet sadece UPS KARGO’nun bu hizmeti verdiği şehirler için geçerlidir. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size durum bilgisi iletilir.

 

Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.

İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla ve faturanın alt bölümündeki formu doldurarak “İade Talebi” olduğunu form üzerinde yazılı olarak belirterek, eksiksiz şekilde  Atatürk Bulvarı No:112 - (2. Bodrum)  34303
Başakşehir - İstanbul  iade adresine göndermelisiniz.

Greyder.com’da sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. Formun üzerinde iade sebebini belirttiğiniz ya da değişim talebinde bulunduğunuz takdirde, ürün bedeli hesabınıza iade edilir.

İade kargonuz bize ulaştığında, iade departmanımız tarafından incelir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına yedi iş günü içerisinde teslim edilir. 

İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Ürün iade adresi: Atatürk Bulvarı No:112 - (2. Bodrum)  34303 Başakşehir - İstanbul

1. Adım: İade formunuzu doldurun
Faturanızın alt kısmında bulunan ‘İade Talep Formu’nu doldurun. Formda para iadesi talebinizi açıkça belirtin.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
İade yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilir.

2. Adım: Ürünü orijinal kutusuna koyun
İade etmek istediğiniz ürünün orijinal ayakkabı kutusu ya da paketinin içine yerleştiriniz. Ürün ve ürün kutusunun teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz kabul edilebilir.
 
3. Adım: İadeniz Greyder.com’a ulaştığında...
Greyder.com; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına paranızı iade eder. Bu süreç için de yine hiçbir ücret ödemezsiniz.

www.greyder.com‘dan yapılan alışverişlerin İade ve Değişim işlemleri sadece www.greyder.com üzerinden yapılabilmektedir. Mağazalarımızdan İade ve Değişim sağlanamamaktadır.

Değişim için ürünü aldıktan sonra, 30 gün hakkınız mevcuttur.

 

Mesafeli Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterimiz kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir.

 

Değişim ve İade
Yukarı Çık